OKULUNUZU PLANETARYUMA BEKLİYORUZ
Yesantek Araştırma'ya ait Sabit Dijital Planetaryum, Ankara Batıkent Atlantis AVM'de  Uzay ve Bilim Dünyası'nda 2012 yılında faaliyete başlamıştır. Dünyanın en iyi gösterilerini izlemek için, gerçek bir sabit dijital planetaryumda koltuklara yaslanarak uzayı keşfetmeye davet ediyoruz... Hafta içi okullar ve kreşler, hafta sonu ise yetişkinler , öğrenciler ve aileler planetaryum keyfini yaşayacaklardır.  Kapasite:1 Seansta 35 koltuktur. Seanslar 30 Dakika sürmektedir.

1 Kişi/1 Seans Ücreti:15 TL    
2 Kişi/1 Seans Ücreti: 25 TL    3 Kişi/1 Seans Ücreti:  30 TL
OKUL ve Kreşler Grupları (1 Kişi):          7,5 TL
Rezervasyon Tel:
312 257 40 05   Adres: Atlantis AVM, Uzay ve Bilim Dünyası Batıkent Ankara

PLANETARYUMU OKULUNUZA GETİRİYORUZ
Yesantek Araştırma ayrıca kaliteli ve güvenilir gezici sistemleri ve dünyaca ünlü gösterileri ile gezici planetaryum hizmetini de tüm Türkiye çapında sunmaktadır. Günlük kapasite: maksium 400 öğremcidir.
Ancak kapasitenin altında kullanım durumunda da günlük ücret ödenir.
Ankara İçi   1 Günlük Fiyat : 2.000 TL
Ankara Dışı
1 Günlük Fiyat : 4.000 TL

- Fiyatlara KDV, Ulaşım, Konaklama ve tüm diğer maliyetler dahildir. - Rezervasyonlar, müsaitlik durumuna göre dikkate alınacaktır.

SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ:  
Yesantek Araştırma, Ankara Yenimahalle Belediyesi ve Atlantis AVM'nin sponsorluğu ile Yenimahalle Bölgesindeki DEVLET OKULLARI  ÜCRETSİZ OLARAK planetaryumdan yararlanmıştır. 2012 yılında düzenlenen kampanya kapsamında 8.000 Öğrenciye ücretsiz hizmet verilmiştir.