YILDIZLAR

Her yıldızın bir hikayesi vardır. Bazıları yaşlı, sönük ve neredeyse unutulmuştur. Kimileri parlak yanar ve güçlü patlamalarda yaşamları sona erer. Yıldız evrimini, uzay araştırmalarını, elektromanyetik tayfı ve astronomi tarihini izlerken harika görüntülerden gözünüzü ayıramayacak, büyük keyif alacaksınız. Ayrıntılar İçin Tıklayınız.

ASTRONOT
Uzay araştırmaları, insanlığın üstlendiği en büyük çabalardandır. Bu olağanüstü yolculuğun parçası olmak , astronot olmak için neler gereklidir? Dünyadan uzaya ve daha ötesine giderken , iç ve dış uzayın şaşırtıcı ortamında bir astronotun karşılaştığı koşulları ve bunlarla nasıl başa çıktığını özel görüntü ve efektlerle izleyebilirsiniz.
Ayrıntılar İçin Tıklayınız .

MOLEKÜLARYUM
Tamamen atomlardan ve moleküllerden yapılmış bir dünyada sihirli,müzikal bir maceradır. Bir kar tanesinin atom yapısına doğru yolculuğa çıkılır.Çocukları, gerçekçi moleküler simulasyonlarla oluşturulan nano ölçekli bir yolculuğa götürür.Harika müzikleriyle birlikte maddenin dönüşüm deneyimini yaşatır. Yaşam için gerekli atom ve molekülleri öğretir. Ayrıntılar İçin Tıklayınız.  

                                             Sayfa 1    Sayfa 2       Sayfa 3       Sayfa 4