AC_FL_RunContent( 'codebase','http://d"blockTable" border="0" cellpadding="0" cellspacing="0">
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

KARADELİKLER
Karadelikler; gizemli, görünmeyen, çekim gücü ve girdap havuzları... Astronomların büyük uzay teleskoplarıyla yaptıkları gözlemlere şahit olabilir,evrenin ilk dönemlerini ,yıldız doğum ve ölümünü, büyük gökadaların çarpışmasını izleyebilirsiniz. Samanyolu gökadasının merkezinde saklanan süper büyük bir kara delik simulasyonunu görebilirsiniz. Ayrıntılar İçin Tıklayınız.

DİNAMİK DÜNYA
D
ünyamızın iklim sisteminin nasıl çalıştığını araştırır. Uydudan alınan veri ve ileri bilgisayar simulasyonlarıyla görüntülenen güneşin yaydığı enerjiyi  ,iklimimizi şekillendiren atmosfer, okyanus ve biyosferi takip eder. İzleyiciler bu gösteride okyanus ve rüzgar akıntılarıyla sürüklenecek, canavar bir kasırganın kalbine dalacak , köpek balıkları ve büyük balinalarla yüzyüze gelecek, volkanların püskürmesini izleyeceklerdir. Yaşam ve karbon döngüsünü, Venüs'e kıyasla Dünya gezegeninin avantajlarını, iklim değişikliklerini bu gösteride bulabilirsiniz. Ayrıntılar İçin Tıklayınız.

ZULA EKİBİ DÜNYAYA DÖNÜŞ
Zula Ekibi ,dünyayı kirleten ve atıklarını döken ,hatta bunu geçmiş zamanlara giderek yapan kötü kalpli Deliria 'nın peşine düşer. Fosil avcılığı yaparken karşılarına çıkan bu zararlıyı yakalamak ve ona gereken cezayı verebilmek için geçmişe yolculuk yaparlar. Dünyanın oluşumundan bugüne kadar geçirdiği evreleri de inceleyen gösteriyi, müzikleri ve aksiyon sahneleriyle izlemeye doyamayacaksınız. Ayrıntılar İçin Tıklayınız.

                         Sayfa 1    Sayfa 2       Sayfa 3       Sayfa 4